TPL_GK_LANG_IS_LOADING
http://www.bieg11listopada.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner-01gk-is-1.pnglink

II Łódzki Bieg Niepodległości już za nami!

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego biegu. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, sportową rywalizację oraz za to, że byliście z nami.

Do zobaczenia za rok!

Zespół organizacyjny Łódzkiego Biegu Niepodległości

 Wyniki II Łódzkiego Biegu Niepodległości znajdziecie: w tym miejscu. 


Wydawnictwo Galaktyka i Fundacja Recal wspierają bieg

Kobieta-w-bieguDo grona partnerów II Łódzkiego Biegu Niepodległości dołączyło Wydawnictwo Galaktyka oraz Fundacja Recal.

Łódzkie wydawnictwo Galaktyka posiadające w swojej ofercie szeroki wachlarz publikacji o tematyce biegowej ufundowało dla najszybszych biegaczy i biegaczek swoje najnowsze publikacje. Ale nie tylko osoby na podium zostaną obdarowane. Warto, więc będzie poczekać po biegu na dekorację podczas której, 6 "biegowych" tytułów trafi do szczęśliwców.

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja Recal zajmująca się działalnością mającą na celu odzysk i ponowne przetworzenie puszek aluminiowych po napojach przekazała dla uczestników napoje izotoniczne TAFISA 2015 w limitowanej serii aluminiowych puszek. Fundacja swoje cele realizuje upowszechniając w społeczeństwie wiedzę na temat możliwości powtórnego wykorzystania aluminiowych puszek po napojach oraz płynących z tego pożytków ekologicznych i ekonomicznych dlatego też liczymy, że każda pełna puszka wręczona na mecie, "wróci" pusta do specjalnie przygotowanych pojemników ustawionych w strefie startu/mety.

recall