TPL_GK_LANG_IS_LOADING
http://www.bieg11listopada.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner-01gk-is-1.pnglink

II Łódzki Bieg Niepodległości już za nami!

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego biegu. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, sportową rywalizację oraz za to, że byliście z nami.

Do zobaczenia za rok!

Zespół organizacyjny Łódzkiego Biegu Niepodległości

 Wyniki II Łódzkiego Biegu Niepodległości znajdziecie: w tym miejscu. 


Komunikat techniczny!

Drodzy biegacze, prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi informacjami.

1. Pakiety startowe odbierać można w poniedziałek (9 listopada) i wtorek (10 listopada) w godzinach 15:00 – 20:00 w biurze zawodów zlokalizowanym na Stadionie Miejskim – dotyczy to zarówno biegaczy z Łodzi, zamiejscowych jak i uczestników biegów dziecięcych. 

Wejście (wjazd) na Stadion Miejski możliwe będzie wyłącznie od strony al. Unii, bramą nr 1 (tuż przy przy parku). Dla zmotoryzowanych przygotowano parking pod samym stadionem.
2. W środę (11 listopada) biuro zawodów mieścić się będzie w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w parku im. Józefa Piłsudskiego. Wejście do parku od ulicy Srebrzyńskiej na wysokości  numeru 95. Pakiety startowe do biegu głównego mogą odbierać wyłącznie osoby zamiejscowe w godzinach 7:30-10:00. W tym dniu nie będą obsługiwani zawodnicy z Łodzi (zgodnie ze zgłoszeniem).
3. Pakiety startowe do biegów dziecięcych w dniu imprezy odbierać można w godzinach 10:00 – 12:00.

4. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do udziału w II Łódzkim Biegu Niepodległości będzie własnoręcznie podpisane oświadczenie na formularzu zgłoszeniowym dostępnym w Biurze Zawodów.
5. Podczas odbioru pakietu zawodnicy muszą okazać dokument ze zdjęciem celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku.
6. Zawodnicy poniżej 18 roku życia podczas weryfikacji w Biurze Zawodów muszą być w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.
7. Osoby, które nie będą mogły zgłosić się do biura zawodów osobiście, mogą upoważnić inną osobę do odbioru pakietu, która musi posiadać ze sobą kserokopię dowodu osobistego uczestnika biegu oraz pisemne upoważnienie, a także dokument tożsamości. Wzór upoważnienia dostępny jest na naszej stronie: tutaj.
8. Reklamacje dotyczące zawartości pakietu startowego po odejściu od biura zawodów nie będą uwzględniane.
9. Dla pierwszych 80 osób, które odbiorą pakiety przygotowane zostały dodatkowe upominki.
10. W dniu imprezy na terenie Biura Zawodów znajdować się będą toalety, szatnie (koedukacyjne), prysznice (koedukacyjne) oraz depozyt czynny w godzinach 10:00 – 14:00.
11.Toalety przenośne i umywalki znajdować się będą również w okolicy startu/mety.
12. Parkingi dla zawodników znajdują się wzdłuż ulicy Srebrzyńskiej i aleja Unii oraz na ulicy Konstantynowskiej przy Ogrodzie Zoologicznym. Wszystkich kierowców prosimy o parkowanie tylko      i wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.
13. Zawodnicy po przekroczeniu mety powinni stosować się do poleceń obsługi biegu, tak by nie przeszkadzać innym uczestnikom zwłaszcza tym wbiegającym na drugą pętle.
14. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg w limicie czasu (90 minut) na mecie otrzymają pamiątkowy medal oraz napój izotoniczny.
15. Po spożyciu napoju prosimy o wrzucanie puszek do specjalnie przygotowanych i opisanych pojemników.
16. Po biegu zapraszamy do namiotu przy scenie, w którym można będzie wykonać sobie darmowe zdjęcia oraz do baru obok mety na ciepły posiłek. Talon na posiłek znajduje się w pakiecie startowym.
17. Zachęcamy do pozostania po biegu na dekorację, gdyż przygotowano także nagrody dla osób nie tylko z podium.
18. Numer startowy winien być przymocowany z przodu ciała. Agrafki znajdować się będą w pakiecie startowym.
19. Pomiar czasu odbędzie się za pomocą chipów w numerach startowych, usunięcie chipa przez zawodnika będzie jednoznaczne z jego dyskwalifikacją na mecie.
20. Punkt pomiaru czasu znajdować się będzie na starcie, 5 km oraz mecie.