TPL_GK_LANG_IS_LOADING
http://www.bieg11listopada.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner-01gk-is-1.pnglink

II Łódzki Bieg Niepodległości już za nami!

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego biegu. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, sportową rywalizację oraz za to, że byliście z nami.

Do zobaczenia za rok!

Zespół organizacyjny Łódzkiego Biegu Niepodległości

 Wyniki II Łódzkiego Biegu Niepodległości znajdziecie: w tym miejscu. 


Bezalkoholowe.com partnerem biegu!

feldschlosschen-alkoholfrei-isotonischŁódzki Bieg Niepodległości to sportowe upamiętnienie 97. rocznicy odzyskania niepodległości ale również przeciwdziałanie alkoholizmowi poprzez promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Razem z partnerem biegu - sklepem bezalkoholowe.comprzygotowaliśmy dla uczestników biegu miłą niespodziankę. W pakietach znajdziecie piwo... bezalkoholowe, a zarazem izotoniczne.

Partner biegu przekazał także vouchery na zakupy w sklepie, w którym oprócz piw znajdują się wina bezalkoholowe oraz napoje słodowe.

Sklep bezalkoholowe.com to świetna propozycja dla osób, które nie chcą rezygnować z przyjemności picia piwa, bo te proponowane w sklepie nie odbiegają w smaku ani trochę tym "procentowym".

Piwo Feldschlösschen alkoholfrei isotonisch otrzyma pierwszych 850 osób, które pojawią się w biurze zawodów dlatego warto nie zostawiać odbioru pakietu na ostatnią chwilę!